NOVINKY

V naší knihovně máme pro čtenáře připraveny nejen knihy vlastní, ale čtyřikrát v roce měněný soubor z litoměřické knihovny. Letos jsme soubor vyměnili již dvakrát (14.2. a 15.5.), další nás čeká 7.8.2024. Prosíme proto čtenáře, aby litoměřické výpůjčky vrátili nejpozději do 6.8. (knihy je možno přinést i mimo výpůjční dobu knihovny ;) ) .

Mezi postupné rozšiřování služeb naší knihovny jsme zařadili i inovaci webových stránek. Cílem je zlepšení přehlednosti a informovanosti o chystaných akcích a knihovních novinkách. Zároveň je zde i prostor pro Vaše dotazy či podněty, které vítáme :) .

© 2024 Místní knihovna v Čížkovicích. Všechna práva vyhrazena.